PARAMOS AKCIJA „MALTIEČIŲ SRIUBA“

2019 m. gruodžio 6 d. Kupiškio rajono maltiečių savanoriai, vadovaujami  grupės vadovės Skaistutės Paulauskienės, Kupiškio centrinėje miesto aikštėje organizavo paramos akciją „Maltiečių sriuba“. Geranoriškai išvirti sriubą sutiko Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos virėjo mokymo programos mokiniai, vadovaujami valgyklos vedėjos Danguolės Gaubienės. O gyventojams dalijo sriubą antro kurso virėjo modulinės mokymo programos mokinės D.Baniulytė, G.Motiejūnaitė, G.Šarauskaitė ir V.Katinaitė kartu su profesijos mokytoja metodininke Nijole Vasiliauskiene, padedant maltiečiams savanoriams.

Labai svarbu palaikyti maltiečių savanorių veiklą ir padovanoti širdies šilumos garbaus amžiaus vienišiems žmonėms, kuriems trūksta ir bendravimo, ir mūsų paramos.

Mokyklos direktorė Lina Kaušakienė