KALĖDŲ EGLĖS ĮŽIEBIMAS MOKYKLOJE

Kiekvienais metais Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė išradingai puošia mokyklos vidaus ir išorės erdves didžiosioms metų šventėms.

2019 m. gruodžio 11 d. 16 val. direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Jonas Vilimas ir mokomojo ūkio vedėjas Vladimiras Stovolosas sukvietė mokyklos bendruomenės narius į kalėdinės eglės įžiebimo šventę. Visus susirinkusius prasmingai ir šiltai pasveikino mokomojo ūkio vedėjas Vladimiras Stovolosas. Padėkos žodį tarė mokyklos direktorė Lina Kaušakienė. Pavaduotojo ir skyriaus vedėjo iniciatyva buvome nustebinti įspūdingais fejerverkais.

Nuoširdžiai dėkojame už kalėdinės eglės ir visos kompozicijos puošybą aptarnaujančio personalo darbuotojams Marytei, Albertui, Vigantui, Romualdui, Arūnui, Jonui; profesijos mokytojams Valdui ir Viliui bei pavaduotojui infrastruktūrai Jonui ir vedėjui Vladimirui.

Mokyklos administracija