TINKLINIO TURNYRAS

Gruodžio 10 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko tinklinio 6×6 turnyras. Jame dalyvavo Kupiškio L. Stuokos Gucevičiaus gimnazijos mokinių komanda, policijos asociacijos narių komanda ir trys mūsų mokyklos komandos. Žaidėme rato sistema iki dviejų pergalių, setuose iki penkiolikos taškų. Komandų tinklinio žaidimo įgūdžių lygis buvo labai panašus todėl kovos vyko taškas į tašką, liejosi emocijos. Suskaičiavus turnyrinės lentelės rezultatus komandos išsidėstė tokia tvarka: penktoje vietoje mūsų mokinių komanda „Geras“ (Gvidas L., Marius B., Paulius P., Dangyras B., Giedrius B.), ketvirtoje vietoje puikiai žaidę „Gimnazistai“ (Tomas, Titas, Paulius, Andrius, Rokas), trečiąją vietą iškovojo mūsų mokyklos sportininkės „Merginos“ (Paula K., Eglė I., Monika Č., Karolina Č., Rasa I., Simona K., Laura V.), įrodę, kad amžius nėra trūkumas, o tik sukaupta patirtis antroje vietoje liko svečių komanda „Policijos asociacija“ (komandos kapitonas L. Dovydėnas), pirmąją vietą užėmė mokinių ir mokytojų jungtinė komanda pavadinimu „Naniet“ (Vygantas K., Ramūnas S., Domantas K., Diana B., Jūratė A.). Prizininkai buvo apdovanoti prisiminimo medaliais, svečiai išnaudotas kalorijas atstatė mėgaudamiesi saldžiais prizais. Džiaugiamės sportiniais vakarais, kurie dalyviams suteikia galimybę pakovoti ir pasitikrinti savo įgūdžius. Malonu sulaukti žiūrovų, palaikymo draugų, pagalbininkų ir visų kitų kurie pas mus randa vietą savo laisvalaikio praleidimui ir pabuvimui jiems priimtinoje aplinkoje.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė