KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS UTENOS REGIONINIAME PROFESINIO MOKYMO CENTRE

2019 metų gruodžio 12 dieną virėjo modulinės profesinio mokymo programos antro kurso VR – 18 grupės ir trečio kurso VR -17 grupės mokiniai su profesijos mokytoja metodininke Nijole Vasiliauskiene tobulinti profesinių kompetencijų vyko į Utenos regioninio profesinio mokymo centro sektorinį praktinio mokymo centrą. Mokiniams praktinės pamokos vyko duonos ir konditerijos gaminių ir mėsos pusgaminių gamybos laboratorijose. Duonos ir konditerijos gaminių laboratorijoje mokiniai gamino meduolių tešlą, iš kurių formavo meduolius, juos kepė, dekoravo ir degustavo. Praktinę pamoką vedė konditerijos profesijos mokytoja Aida Tuzienė. Mėsos pusgaminių laboratorijoje būsimi virėjai, vadovaujami  profesijos mokytojos Ramunės Ražauskienės, naudodamiesi technologinėmis kortelėmis, gamino įvairius mėsos pusgaminius iš kiaulienos.

Sektoriniuose mokymo centruose išmoktos praktinės pamokos yra labai naudingos, nes jų metu mokiniai įgyja naujų žinių, tobulinami profesiniai įgūdžiai, ugdomas kūrybiškumas, tobulinamos turimos kompetencijos. Dėkojame mokyklos vadovams už galimybę išvykti į profesinio mokymo centrus ir visapusiškai tobulėti.

Profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė