KALĖDINĖ IŠVYKA Į ANYKŠČIUS

Kalėdos – visų laukiama  šventė. Vyksta daug renginių, visi norime pasipuošti aplinką, apmąstyti praėjusius metus, pabūti su artimaisiais ir draugais. Mes, VR- 17  grupės mokiniai ir auklėtoja, gruodžio 20 d.  nuvykome į Anykščius. Norėjosi pamatyti vienintelę Lietuvoje eglutę ant vandens, susitikti su Kalėdų seneliu. Pirmiausia aplankėme Angelų muziejų. Muziejaus darbuotoja papasakojo apie muziejaus įkūrimą, vertingiausius eksponatus – angelus, padedančius išpildyti mūsų norus.  Turėjome galimybę išsakyti savo norus angelui į ausį ar įmesti užrašytą norą į stebuklingą namelį. Šalia šio muziejaus yra Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia. Viename iš bažnyčios bokštų įrengta apžvalgos aikštelė. Pakilome į 34 metrų aukštį. Diena buvo puiki, tad visi Anykščiai ir jų apylinkės atsivėrė prieš mūsų  akis. Kalėdų rezidencijoje, įsikūrusioje ant Šventosios upės kranto, mus pasitiko Kalėdų senelis. Kai kas gavo ir dovanų, o dovanos tam, kas išdrįso padainuoti. Visas šventinis grožis atsiveria sutemus. Laukdami sutemos, papietavome kavinėje, aplankėme COSMOS Paukščių taką, nukėlusį į beribį kosmoso pasaulį. Retai gruodžio mėnesį būna tokia graži, rami, šviesi diena. Bet pagaliau sutemo. Atsivėrė visas šventinis Anykščių grožis: gražuolė balta eglė, krentančio vandens fone ir šviesos instaliacijomis papuoštas kalėdinių eglučių parkas! Daug įspūdžių ir gražių fotonuotraukų.

Dėkojame mokyklos direktorei,  administracijai už suteiktą galimybę išvykti, tam skirtas lėšas. Buvo smagu pabūti visiems kartu. Ačiū!

VR- 17 grupės mokiniai ir grupės vadovė