KALĖDINIŲ MEDUOLIŲ GAMYBOS EDUKACINĖ PAMOKA

2019 m. gruodžio 27 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Kupiškio rajono Rudilių Jono Laužiko universalaus daugiafunkcio centro mokiniai, kuriuos lydėjo l.e.p. direktorius Saulius Kulnickas ir programų koordinatorė Vaida Arlauskienė.  Maisto ruošimo technologijos laboratorijoje vyko edukacinė kalėdinių meduolių gamybos pamoka, kurią vedė profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė. Profesijos mokytoja supažindino atvykusius mokinius su technologine įranga, prietaisais bei įrankiais, kurie bus naudojami meduolių gamybos procese, paaiškino meduolinės tešlos gamybos technologiją.

Mokiniai aktyviai įsitraukė į meduolių gamybos procesą, uždavė daugybę klausimų apie kalėdinius valgius bei kepinius, konditerio ir virėjo profesiją.  Suformavę ir iškepę kalėdinius meduolius, mokiniai, pasitelkę visą savo fantaziją, juos dekoravo spalvotu glajumi, žadėjo pagamintus meduolius nuvežti į Subačiaus senelių globos namus ir pavaišinti senolius.

Žaismingas mokinių įsitraukimas į maisto gamybos procesą kartais nulemia ir profesijos pasirinkimą.

Profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė