INTEGRUOTA BIOLOGIJOS-FIZINIO UGDYMO PAMOKA

2020 m. sausio 24 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje trečios gimnazijos klasės / AP-19/2 grupės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos-fizinio ugdymo pamokoje ,,Judėjimas – sveikatos šaltinis. Pulsas.“

Pamoka vyko treniruoklių salėje. Pamokos pradžioje prisiminėme biologijos žinias apie taisyklingą laikyseną, pulsą, kūno dalis. Mokiniai skaičiavo pulsą ramybės sąlygomis ir po fizinio krūvio, aiškino pulso pokyčių priežastis. Mankštos metu buvo keičiami fiziniai pratimai, kad būtų lavinamos visos raumenų grupės. Tai ypač svarbu taisyklingos laikysenos formavimui. Pamokos metu mokiniai turėjo galimybę išmėginti savo galimybes, dirbant su įvairiais treniruokliais. Apibendrinant pamoką, mokiniai labai įtikinamai argumentavo judėjimo reikšmę žmogaus organizmui. Akcentavome, kad sveikatai bei fiziniam išsivystymui labai svarbi tinkama mityba, poilsis, grūdinimasis, žalingų įpročių atsisakymas .

Ačiū mokiniams, aktyviai dalyvavusiems pamokoje.

Biologijos mokytoja Irena Baltrukėnienė, kūno kultūros mokytoja Diana Balužytė