„NAKTINIS“ KREPŠINIS JONIŠKĖLYJE

Sausio 30 dieną, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro Joniškėlio I.Karpio žemės ūkio padalinyje vyko „Naktinio“ krepšinio 3×3 varžybos. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos krepšininkai: Aurimas Staškevičius, Deividas Dzikavičius, Gvidas Lukšys komandos pavadinimas „KTVM-1“, Deividas Kavčinskas, Lukas Mikalajūnas, Rokas Kalvelis, buvęs mokyklos mokinys Darius Macas „KTVM-2“, Ramūnas Skapas, Dangyras Butautas ir mokytoja Diana „KTVM-3“ Iš viso dalyvavo 19 komandų, kurios buvo suskirstytos į keturis pogrupius. Į sekantį etapą pateko po dvi geriausias pogrupių komandas. Geriausiai sekėsi „KTVM-2“ komandai, jie pateko tarp 8 stipriausiųjų. Atkrintamosiose varžybose įveikė varžovus ir pateko į finalinį ketvertą. Deividas, Lukas, Rokas ir Darius kovoje dėl 3-iosios vietos nusileido šeimininkams ir užėmė garbingą 4-ąją vietą.

Vyko tritaškių bei baudų metimo konkursai. Turnyro dalyviai buvo vaišinami arbata ir kareiviška koše. Už dalyvavimą varžybose buvome apdovanoti padėka. Kovo mėnesio pabaigoje „Naktinis“ krepšinis vyks Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė