TARPTAUTINĖSE SPORTINĖSE VARŽYBOSE LATVIJOJE IŠKOVOTI AUKSO MEDALIAI

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojai: Dalia Šeinauskienė, Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė, Paulius Gintautas, Jonas Vilimas ir Linas Dovydėnas 2020 m. sausio 31 d. dalyvavo Latvijos Aizkrauklės profesinės vidurinės mokyklos organizuotose tarptautinėse tradicinėse sporto varžybose. Varžybose dalyvavo 6 komandos: Biržų, Kupiškio ir Rokiškio profesinio mokymo įstaigų ir 3 Latvijos  profesinio mokymo įstaigų. Mokytojams reikėjo įveikti įvairias įdomias sportines rungtis: „Aktyvus automobilių mechanikas“, „Įgudęs dailidė“, „Tvari pavara“, „Tikslus suvirintojas“, „Tarpdalykiniai ryšiai“, „Komandinis darbas“, „Guminis kamuolys“, „Sportinės estafetės“. Minėtos sporto rungtys buvo susijusios su rengiamomis profesinio mokymo programomis.

Labai džiaugiamės mokytojų rezultatais. Susumavus rezultatus, Kupiškio TVM mokytojų iškovojo 1-ąją vietą. Prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos medaliais, diplomais, atminimo dovanomis. Antroji vieta atiteko Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui, trečioji vieta – latvių komandai iš Smiltenės technikos mokyklos (Latvija).

Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams, kurių dėka visi smagiai praleidome puikų penktadienį! Ir sveikiname mūsų mokyklos mokytojus, puikiai pasirodžiusius varžybose!

Kūno kultūros mokytojos D. Balužytė ir J.Ažubalytė