CONCEPT-2 TURNYRE IŠKOVOTI ŠEŠI MEDALIAI

Vasario 7 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje, Kupiškio kūno kultūros ir sporto centras organizavo rajono mokiniams irklavimo treniruoklių „Concept-2“ turnyrą, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Šiame turnyre dalyvavo Kupiškio TVM mokiniai: Ernesta Poškaitė, Gintarė Pupelytė, Germantė Balnaitė, Gvidas Lukšys, Rokas Kalvelis, Žilvinas Borusevičius, Mindaugas Kirkis, Dainius Matiukas, Armandas Naujokas, Gabrielius Vilimas, Paulius Mikalajūnas. Mokiniai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse. Jiems treniruokliu „Concept-2“ reikėjo įveikti 500 m. nuotolį.

Jaunesniųjų grupėje Ernesta Poškaitė iškovojo 2-ąją vietą.

Vyresniųjų gr. mokytoja Diana – 3 vieta, Germantė Balnaitė – 2 vieta, Gintarė Pupelytė tapo nugalėtoja. Vaikinų tarpe 2-oji vieta atiteko Rokui Kalveliui, o Gvidas Lukšys tapo nugalėtoju.

Prizines vietas iškovojusius mokinius apdovanojo Lietuvos edukologijos universiteto profesorius, habilituotas daktaras Algirdas Raslanas ir kiti svečiai. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai įteikta padėka už dalyvavimą varžybose.

Ačiū visiems mokiniams dalyvavusiems varžybose!

Kūno kultūros mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė