GEOGRAFIJOS OLIMPIADA

Vasario 12 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko geografijos olimpiada ,,Šalis ta – Lietuva vadinasi‘‘ skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.  Joje dalyvavo 11 mokinių, besimokančių 1 – 2  gimnazinėse klasėse. Gimnazijos skyriaus vedėja D.Daukšienė kiekvienam olimpiados dalyviui įteikė simbolinius mokyklos rašiklius, palinkėjo sėkmės. Visos olimpiados užduotys buvo iš Lietuvos geografijos. Dalyviai sprendė testą, parengtą  Smart Notebook programos formatu, atliko užduotis Lietuvos žemėlapyje,  pasitikrino geografines žinias apie mūsų šalį, atpažino labiausiai lankomas Lietuvos vietas, tekste ieškojo klaidų ir jas taisė, raidžių labirinte ieškojo upių pavadinimų. Susumavus rezultatus, paaiškėjo olimpiados nugalėtojai.  I- ąją  vietą laimėjo Ernesta Poškaitė  2G-19 kl. mokinė, II vietą – Ernestas Kuosa  1G-19/1 kl. moksleivis, III vietą – Renatas Gražys iš  2G-19 kl. Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir mokyklos vardiniais atmintukais.

Sveikiname nugalėtojus ir visus olimpiados  dalyvius. Ir norisi pacituoti M.Mikutavičiaus dainos žodžius ,,Aš tikrai myliu Lietuvą, Ar mylit ją Jūs?‘‘ Su artėjančia švente!

Geografijos mokytoja I.Baltrukėnienė