VASARIO 16-OJI

„Praeities dvasia ir praeities aukos įgalino mus atkurti savo nepriklausomą valstybę, o tos praeities ir šių dienų junginys mus turi paskatinti Lietuvos ateitį kurti taip, kad ji būtų gaji, ištverminga ir atspari prieš visokius pavojus ir netikėtumus”.

Prezidentas A. Smetona

Mūsų mokykla turi gražią tradiciją paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vasario 14 d. mokyklos Jaunųjų šaulių būrelio nariai kartu su būrelio vadovu Kęstučiu Mekšėnu visus sukvietė į antro aukšto foje prie spaudinių stendo, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Mokyklos direktorė L. Kaušakienė priminė to laikotarpio istorinius įvykius ir ta proga pasveikino visą bendruomenę su švente. Po direktorės sveikinimo žodžio mokyklos šaulių būrelio nariai nuvežė atminimo vainiką ant Laisvės gynėjų kapo.

Bibliotekininkė I. Vilimienė