IŠVYKA Į KNYGŲ MUGĘ

Vasario 20 d. mokyklos mokytojai ir darbuotojai apsilankė Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje. 21-ą kartą rengiama mugė pasitiko Jono Meko išsakyta mintimi: „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Pagerbiant pernai Anapilin iškeliavusį menininką J.Meką, jam buvo skirtas ne vienas renginys.

Mugės programoje – keli šimtai renginių, jungiančių diskusijas, susitikimus su autoriais ir kūrėjais, kūrybines dirbtuves, parodas, koncertus. Knygų mugėje buvo siūloma daug populiarių autorių knygų – romanų, detektyvų, dramų, trilerių ir kt. Knygų mugės lankytojai galėjo pabendrauti su knygų autoriais, įsigyti jų autografus, nusifotografuoti su jais. Muzikinėje salėje apsilankėme ir nusifotografavome prie Kupiškio kultūros centro stendo.

Po knygų mugės nuvykome į kino centrą „Forum Cinemas Akropolis“, kur žiūrėjome filmą. Mokyklos bendruomenės nariai džiaugiasi turiningai praleistu laiku išvykoje.

Bibliotekininkė I. Vilimienė