KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS UTENOS REGIONINIAME PROFESINIO MOKYMO CENTRE

2020 m. kovo 12 d. virėjo modulinės profesinio mokymo programos pirmo kurso VR – 19 grupės ir antro kurso VR – 18 grupės mokiniai su profesijos mokytoja metodininke Nijole Vasiliauskiene vyko į Utenos regioninio profesinio mokymo centro sektorinį praktinio mokymo centrą tobulinti profesinių kompetencijų. Mokiniams praktinės pamokos vyko duonos ir konditerijos gaminių  gamybos laboratorijoje. Duonos ir konditerijos gaminių laboratorijoje mokiniai, naudodamiesi technologinėmis kortelėmis,  gamino trapią tešlą, iš kurių formavo sausainius, juos kepė ir degustavo. Praktinę pamoką vedė konditerijos profesijos mokytoja Aida Tuzienė.          Mokytoja pateikė mokiniams konditerijos gaminių technologinių kortelių, supažindino mokinius su laboratorijoje esančiais įrenginiais, jų veikimo principu ir panaudojimo galimybėmis, gaminant duonos ir konditerinius gaminius.

Sektoriniuose mokymo centruose mokiniai išmoksta dirbti su naujausia ir moderniausia technologine įranga, įgyja darbinių  įgūdžių, ugdomas kūrybingumas, atsakomybė,  tobulinamos profesinės kompetencijos. Dėkojame mokyklos vadovams už galimybę išvykti į profesinio mokymo centrus tobulinti ir ugdyti bendrąsias bei  profesines kompetencijas.

Profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė