FINANSUOTAS SPORTO PROJEKTAS

Sporto projekto metu bus įrengta lauko treniruoklių aikštelė, kurią sudarys 10 lauko treniruoklių, skirtų lavinti visas raumenų grupes.

Sporto aikštelė bus įrengta šalia mokyklos stadiono, gražiame parke. Teritorija yra patraukli aplinkiniams gyventojams, yra automobilių stovėjimo aikštelė, įrengta poilsio erdvė, kur sportuojantieji galės pailsėti.

,,Sporto paslaugų plėtra Kupiškio gyventojams“ SRF-SIĮ-2020-1-0062
Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas

Projekto tikslas – skatinti Kupiškio gyventojus įsitraukti į fizinio aktyvumo veiklas, sukuriant jaukią sportinę bazę mokyklos teritorijoje.

Sporto projekto metu bus įrengta lauko treniruoklių aikštelė, kurią sudarys 10 lauko treniruoklių, skirtų lavinti visas raumenų grupes:

1. Treniruoklis skirtas tempimo pratimams atlikti bei rankų, krūtinės ir pečių raumenims lavinti.
2. Treniruoklis skirtas pilvo, sėdmenų ir kojų raumenims lavinti.
3. Treniruoklis skirtas kojų ir rankų raumenims lavinti.
4. Treniruoklis skirtas krūtinės, pečių ir rankų raumenims lavinti.
5. Treniruoklis skirtas kojų, sėdmenų bei nugaros raumenims lavinti.
6. Treniruoklis imituojantis irklavimą. Skirtas viso kūno raumenims lavinti.
7. Treniruoklis skirtas kojų ir sėdmenų raumenims lavinti.
8. Treniruoklis skirtas kojų raumenims lavinti.
9. Treniruoklis skirtas rankų ir kojų raumenims lavinti.
10. Šiaurietiško ėjimo treniruoklis, skirtas pečių ir kojų raumenims lavinti.

Visi parinkti treniruokliai yra nesudėtingų konstrukcijų, kad būtų patogu naudotis visų amžiaus grupių dalyviams, taip pat tinkami neįgaliesiems.

„Projektas ,,Sporto paslaugų plėtra Kupiškio gyventojams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.