SUSITIKIMAS SU BENDRUOMENĖS PAREIGŪNE BENDRABUTYJE

Rugsėjo 17 d. Kupiškio technologijos mokyklos bendrabutyje Nr.1 lankėsi Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ineta Baronaitė. Pareigūnė domėjosi mokinių gyvenimo sąlygomis ir laisvalaikiu, aplankė bendrabutyje gyvenančius mokinius jų kambariuose, atsakinėjo į jų pateiktus klausimus, domėjosi, kokios mokiniams yra aktualiausios problemos mieste. Bendruomenės pareigūnė pakvietė  visus norinčius savanoriauti ir tapti jaunaisiais policijos rėmėjais. Ji informavo, kur ir kada reikia kreiptis atsiradus problemoms. Bendravo su bendrabučio auklėtojais ir kitais darbuotojais.

Nepamirškime, kad nuo mūsų, suaugusiųjų, dėmesingumo ir jautrumo labai priklauso, kaip jaučiasi, elgiasi, kokias vertybes ir gebėjimus ugdosi mūsų vaikai.

Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė