VIZITAS Į SUOMIJĄ PAGAL „ERASMUS+” MAINŲ PROGRAMĄ

Šiuo sudėtingu visam pasauliui laikotarpiu rugsėjo 20-26 dienomis mūsų mokyklos darbuotojai vyko į stažuotę Suomijoje.

Šalies sostinėje Helsinkyje įgyta visiškai nauja patirtis. Pasaulinė pandemija Covid 19 koregavo darbo susitikimus, bet kliūtys buvo įveiktos. Stažuotės organizatoriai džiaugėsi, jog pirmą kartą jų projektinės veiklos vykdymo metu organizuoti susitikimai su profesinių mokyklų atstovais nuotoliniu būdu, kurie gana sklandžiai pavyko. Susitikimų metu paliestos ir temos apie saugos priemones vykdant ugdymo procesą per karantiną, apie nuotolinio mokymosi privalumus ir trūkumus, darbo proceso organizavimą.

Tiesa, į vieną profesinę mokyklą mus vis tik įsileido. Nors vizitas vyko pavakarę, mokinių jau nebesutikome, tačiau galimybę apžiūrėti mokymo bazes, iš arčiau susipažinti su mokymo procesu, turėjome.

Esame labai dėkingi organizatoriams už tokį nepaprastą vizitą į Suomiją.

Vyr. profesijos mokytojos Daiva Kytrienė ir Indra Balčiūnienė