AKCIJA ,,KNYGŲ KALĖDOS“

Bibliotekose knygos keliauja iš rankų į rankas, pasiekia didelį skaičių skaitytojų ir  greičiau susidėvi.  Tačiau knygų fondui atnaujinti trūksta lėšų, todėl žmonių pagalba yra labai reikalinga.

Jau dešimtą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija ,,Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečianti padovanoti naujų knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, dalinkimės įspūdžiais ir mintimis prie arbatos puodelio ir nepamirškime tų, kuriems šiuo metu knygų labiausiai trūksta. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – padovanokite ir pakvieskite savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Lietuvos vaikams.

Kviečiu aktyviai dalyvauti akcijoje ,,Knygų Kalėdos“, padovanokite mokyklos bibliotekai knygą asmeniškai nuo savęs arba nuo grupės, palikdami knygoje palinkėjimą.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Bibliotekininkė I. Vilimienė