PROFESIJŲ KALĖDINĖ MUGĖ

Gruodžio 9 d., trečiadienį, nuotoliniu būdu vyko Kalėdinė profesijų mugė. Tai mokyklos tradicinis renginys, organizuojamas per Europos profesinių gebėjimų savaitę. Šiemet jis vyko kitaip ir kitokioje erdvėje, bet gebėjo išlaikyti savo idėją ir koncepciją. Daugiau nei šimtas įvairių švietimo įstaigų dalyvių buvo virtualiai supažindinti su mūsų mokykla, ruošiamomis mokymo programomis, vykdoma tarptautine projektine veikla. Vaikų darželių auklėtiniai žiūrėjo mūsų mokyklos bendruomenės sukurtą kalėdinį spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai“ ir konkursui piešė piešinius „Svajonių profesija“.  1-7 klasių mokiniai gamino kalėdinį žaisliuką – nykštuką. Vyresnieji, 8-12 klasių mokiniai, stebėjo, o norintys tapti paskelbto konkurso nugalėtoju, ir patys gamino itališką pyragą Pan di Natale, kurį gamino Italijos šefas. Visi turėjo neeilinę galimybę tiesiogiai išgirsti iš Alessandro, mūsų Italijos partnerio ,,Spunto Sviluppo Sociale”, kaip šiandien italai pasitinka šventes, kaip jie išgyvena karantiną. Per ZOOM platformą su visais mugės dalyviais bendravo, vertėjavo projektų vadovė Modesta Žilinskė, o mokymus vedė vyresnioji profesijos mokytoja Indra Bačiūnienė. Virtuali profesijų mugė bei paskelbti konkursai dar tęsis ir visą kitą savaitę – laukiame atsiųstų nuotraukų su darželinukų nupieštais piešiniais, vyresniųjų pagamintais žaisliukais ar iškeptais pyragais. Tada nugalėtojus pasieks mokyklos įsteigi vertingi prizai už pačias gražiausias konkursines nuotraukas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Domžienė