VIKTORINA ZOOM PLATFORMOJE PRISIJUNGUS PRIE KAHOOT PROGRAMOS

Gruodžio  22 d.  apdailininko modulinės profesinio mokymo programos antro kurso AP-19/2  grupės mokiniams vyko viktorina „Būsiu apdailininkas“. Kadangi ugdymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu, tai viktorina vyko ZOOM platformoje prisijungus prie KAHOOT programos. Mokiniai, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, atsakinėjo į pateiktus klausimus.  Didelę reikšmę turėjo ne tik žinios, bet ir reakcija, gebėjimas greitai atsakyti į klausimus. Daugiausiai taškų surinko ir  pirmąją vietą laimėjo Deividas Kavčinskas, antrąją – Rokas Kalvelis, trečiąją – Justas Balčiūnas. Nugalėtojai apdovanoti mokyklos vardiniais atmintukais, rašikliais, saldžiaisiais prizais,  kurie bus įteikti, kai mokiniai sugrįš į mokyklą.

Viktorinos organizatoriai – statybos dalykų profesijos mokytojai V. Zovė, D. Viržintienė, K. Šakickas