NUOTOLINĖ VIKTORINA ,,APDAILININKAS 2021“

2021 m. kovo 15 d. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla organizavo nuotolinę viktoriną ,,Apdailininkas 2021‘‘ ZOOM platformoje.

Viktorinoje dalyvavo po du mokinius iš Biržų, Kupiškio, Šiaulių, Švenčionių, Zarasų, Rokiškio profesinio mokymo įstaigų. Viktorinos metu buvo atliekamos teorinės užduotys, naudojant KAHOOT internetinę programą. Užduoties klausimai buvo sudaryti iš šių mokomųjų dalykų: tinkavimo darbų technologijos ir statybinių apdailos medžiagų.  Viktorinos metu buvo ugdomas mokinių profesinis sąmoningumas ir išradingumas, gilinamos teorinės žinios. Organizuojant tarpmokyklinius renginius, sėkmingai plėtojamas profesinių mokyklų mokinių ir mokytojų  bendradarbiavimas.

Nuotolinėje viktorinoje dalyvavo mūsų mokyklos II kurso AP-20/2 grupės mokiniai Deividas Kavčinskas ir Rokas Kalvelis.

Deividas Kavčinskas surinko daugiausiai taškų ir tapo absoliučiu viktorinos nugalėtoju.

Visiems viktorinos dalyviams įteikti padėkos raštai, o nugalėtojui – Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos diplomas ir atminimo dovana.

Profesijos mokytojai Virginijus Zovė ir Kęstutis Šakickas