VIKTORINA „SVEIKOS GYVENSENOS LINK“

2021 m. balandžio 19 d. virėjo modulinės profesinio mokymo programos pirmo ir antro kurso mokiniams mokymosi platformoje ,,Kahoot” vyko viktorina „Sveikos gyvensenos link“. Viktoriną organizavo gimnazijos skyriaus vedėja Daiva Daukšienė, maisto ruošimo technologijos dalykų profesijos mokytojos Nijolė Vasiliauskienė ir Gailutė Tamašiūnienė – Latvė. Klausimai ir loginio mąstymo užduotys viktorinai buvo parinktos iš sveikos gyvensenos srities apie daržoves, vitaminus, maistines medžiagas, maisto paruošimo būdus, įvairias daržoves. Buvo pateikti ir netikėti klausimai, kurie sužadino mokinių smalsumą.

Geriausiai sekėsi antro kurso virėjo modulinės profesinio mokymo programos VR – 19 grupės mokinėms, kurios  surinko daugiausia balų.  Gabrielė Šimonytė užėmė pirmąją vietą, o Odetai Černiauskaitei atiteko antroji vieta. Nedaug atsiliko ir  pirmo kurso VR-20 grupės mokinė Violeta Stukaitė, užėmusi trečiąją vietą. Mokinėms, užėmusioms tris pirmąsias vietas, bus įteikti vertingi prizai.

Viktorina buvo naudinga mokiniams. Naudojantis mokymosi platforma ,,Kahoot”, mokiniai pasitikrino turimas žinias, įgijo naujų kompetencijų, linksmai ir naudingai praleido laiką, o ryškios spalvos bei smagi muzika sukūrė ypatingą nuotaiką!

Maisto ruošimo technologijos dalykų profesijos mokytoja Nijolė Vasiliauskienė