AR MOKAME PARDUOTI?

Ar esate kada nors pagalvoję apie tai, kiek daug visko gyvenime parduodama? Štai kodėl ir iškyla aktualus klausimas – ar mokame parduoti? Pardavime pirmiausia yra poveikis. Jei norime parduoti produktą, idėją, turime įtikinti klientą, kad jis pirktų.

Profesijos mokytoja T. Butkevičienė organizavo pardavėjo modulinės profesinio mokymo programos PR-19 grupės antro kurso mokinėms konkursą „Geriausias pardavėjas“. Konkursas dėl karantino truputį kitoks, nuotolinis, todėl merginos gamino reklamos priemones: lankstinukus, skrajutes. Mokinės, pasitelkusios į pagalbą kompiuterinę programą ,,Publischer” reklamavo pasirinktas maisto ir ne maisto prekes. Nustatant nugalėtojus talkino profesinio mokymo skyriaus vedėja Daiva Tumelionytė, konkurso nugalėtojomis tapo Rugilė Gražytė ir Iveta Šinkūnaitė.

Žmonės perka prekes ar paslaugas, norėdami patenkinti savo poreikius, o geras pardavėjas padeda jiems išspręsti savo problemas, manau, merginom tas pavyko visai neblogai.

Profesijos mokytoja Teresė Butkevičienė