FUKSŲ KRIKŠTAS

Spalio 28 d. mokykloje vyko Fuksų krikštynos – pagaliau mūsų gimnazijos skyriaus pirmus metus besimokantys mokiniai (devintokai ir vienuoliktokai) buvo saugiai pakrikštyti. Fuksams teko ne vienas išbandymas: pirmiausia vyko orientacinės žaidynės (mokyklos teritorijoje reikėjo surasti paslėptus lobius pagal savo specialybę), kūrybinė užduotis (nupiešti savo įsivaizduojamą darbą pagal specialybę arba mokyklą), sporto rungtys ne tik fuksams, bet ir jų vadovams. Krikštynų pabaigoje mokiniai davė priesaiką gerai mokytis, gerbti mokytojus, nerūkyti ir neturėti kitų žalingų įpročių, tinkamai dėvėti apsaugines veido kaukes bei laikytis kitų reikalavimų, kurie ypač aktualūs šiuo, mums visiems  sunkiu laikotarpiui. Mokyklos direktorė L.Kaušakienė pasveikino visus mokinius ir įteikė saldžiuosius prizus ne tik pakrikštytiems, bet ir renginio organizatoriams. Renginys buvo jaunatviškai linksmas ir išradingas, leido nors trumpam pamiršti kasdienybę. Už suorganizuotas krikštynas ir gerą nuotaiką, sklindančią muziką ir kitus efektus dėkojame Mokinių tarybos nariams Violetai, Elingai, Ernestai, Edvinui, Pauliui ir ypač aktyviems dešimtokams, jų vadovei V.Tarulienei, mokytojams A.Liudvinavičienei, T.Taruliui, D.Balužytei, J.Ažubalytei, socialinei pedagogei J.Mačienei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Domžienė