INTEGRUOTA MODULIO „SRIUBŲ, KARŠTŲJŲ PATIEKALŲ IR PADAŽŲ GAMINIMAS, JŲ APIPAVIDALINIMAS IR KOKYBĖS VERTINIMAS“ IR ANGLŲ KALBOS PAMOKA

Gruodžio 7 d. mokykloje vyko integruota modulio „Sriubų, karštųjų patiekalų ir padažų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas“ ir anglų kalbos pamoka. Pamokoje dalyvavo VR-20 (IV g. kl.) mokiniai. Pamoką vedė maisto ruošimo technologijos profesijos mokytoja G. Tamašiūnienė- Latvė ir anglų k. vyr. mokytoja L.Čikinienė.

Pamokos tikslas- pagal pateiktą receptūrą surašyti produktus į technologinę kortelę anglų kalba.

Kadangi pamokos vyko ir anglų ir lietuvių kalbomis, mokiniams teko versti produktų pavadinimus į anglų kalbą. Darbas vyko ir grupėse, ir poromis buvo atliekamos įvairios užduotys, sudarinėjamos technologinės ir kalkuliacinės kortelės.

Pamokas užbaigė mokinių atliktų darbų pristatymas ir profesijos mokytojos įspūdžiai iš vizito Portugalijoje, kur trintos sriubos yra pačios populiariausios.

Pamokos buvo įdomios, informatyvios ir šiek tiek skirtingos nei įprastai.

Anglų k. vyr. mokytoja L.Čikinienė ir profesijos mokytoja G. Tamašiūnienė- Latvė