MATEMATIKOS OLIMPIADA MOKYKLOJE

Gruodžio 6 – 9 dienomis mokykloje vyko 9 – 12 klasių mokinių mokyklinė matematikos olimpiada. Dalyviai turėjo atsakyti į 20 testo klausimų ir išspręsti 5 uždavinius.

9 klasėje daugiausia taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė Samanta Daniševičiūtė, antrąją –  Oresta Andrulytė, trečiąja vieta pasidalino Faustas Laurėnavičius ir Erikas Šinkūnas. 10 klasėje daugiausia taškų surinko ir pirmąją vieta užėmė Gytis Balčiūnas,  antrąją – Erika Zalumskytė, trečiąją vietą – Elinga Testova. Iš 11 klasių mokinių geriausiai sekėsi TP – 21 grupės mokiniui Nojui Baronui. Antrąja vieta pasidalino TP – 21 grupės mokinys Paulius Mikalajūnas ir Gaudentas Matekonis iš AP – 21 grupės. Trečiąją vietą užėmė PB – 21 grupės merginos Gintarė Martišiūnaitė ir Inesa Šimkevičiūtė. Dvyliktokų tarpe nugalėjo VR – 20 grupės mokinė Iveta Bajorunaitė. Antrąją vietą iškovojo AP 20/ 2 grupės mokinys Edvinas Virbickas, trečiąją  – tos pačios grupės mokinys Deividas Stančikas.

Sveikiname prizinių vietų laimėtojus.

Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą ir pritaikytas matematikos žinias.

Matematikos mokytojos: Rima Gudelevičiūtė, Zita Aukštikalnienė,
Jolanta Skeberdienė