DARYKIME GERUS DARBUS

Mūsų mokyklos bendruomenė jau ne pirmą kartą prisideda prie Maltiečių ordino pagalbos tarnybos Kupiškio skyriaus savanorių veiklos. Gruodžio 20 d. socialinio darbuotojo padėjėjo ir virėjo modulinių profesinio mokymo programų mokiniai kartu su  maisto ruošimo technologijos profesijos mokytojomis virė sriubą, kurią senoliams į namus išvežiojo Maltiečių ordino savanoriai.  Atvežta sriuba sušildė ne vieną rajono gyventoją, juk senoliai laukia ne tik sriubos, bet šilto ir malonaus susitikimo su Maltiečių ordino savanoriais. O kad nuotaika būtų dar šventiškesnė ir linksmiau būtų laukti Šv. Kalėdų seneliams padovanojome ir mokinių gamintus atvirukus su šventiniais linkėjimais. Gyvenimas per daug brangus ir trumpas.  Tad darykime gerus darbus, rūpinkimės vieni kitais ir nebijokime parodyti dėmesio ir pasakyti šilto žodžio tiems, kuriems jis labai reikalingas ir svarbus.

Vyr. profesijos mokytoja Daiva Kytrienė

ir maisto ruošimo technologijos mokytojos