VIKTORINA „AŠ BŪSIMAS APDAILININKAS“

Gruodžio 16 d. mokykloje vyko  modulio „Pastato paviršiaus dekoravimas dažų mišiniais“ viktorina „Aš būsimas  apdailininkas“. Viktorina vyko KAOOHUT platformoje. Jos dalyviai  III kurso AP-19/1,AP-19/2 grupių mokiniai. Viktoriną  stebėtojo AP-20/2 grupės mokiniai.

Viktorinos  tikslas- padėti mokiniams į(si)vertinti savo įgytas  žinias ir motyvuoti mokinius ruoštis asmens įgytų kompetencijų vertinimui.

Daugiausiai taškų surinko ir pirmą vietą laimėjo AP-19/2 gr. mokinys Matas Sadauskas. Nedaug taškų atsiliko ir antros vietos nugalėtojas AP-19/1 grupės mokinys Emilis Kazakevičius. Trečią vietą laimėjo AP-19/1 grupės mokinys Mantas Šimonis. Nugalėtojai apdovanoti saldžiais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Viktorina buvo įdomi, informatyvi patiko ir dalyviams, ir stebėtojams.

Po viktorinos visi draugiškai pasivaišinome šakočiu gautu dovanų už dalyvavimą Kalėdinių puokščių parodoje.

Viktorinos organizatoriai profesijos mokytojai D. Viržintienė, V. Zovė, K. Šakickas