VIKTORINA „BŪKIME SAUGŪS IR SVEIKI“

Gruodžio 20 – 21 dienomis mokykloje vyko  viktorina „Būkime saugūs ir sveiki“. Viktorina vyko KAHOOT programa. Viktorinoje  dalyvavo  I kurso AP-21 ir II kurso AP-20/2 grupės  mokiniai.

Svarbu, kad  būtume ne tik saugūs darbe, bet ir sveiki! Visada yra nelaimingo atsitikimo tikimybė. Viktorinos tikslas  – skatinti mokinius atsakingai įvertinti galinčius kilti net ir pačius netikėčiausius pavojus, neskubėti, skirti maksimaliai dėmesio ir žinių pavestoms užduotims atlikti.

Viktorina vyko dviem etapais. Pirmame etape pirmą vietą laimėjo AP-19/2 gr. mokinys Matas Sadauskas. Antrą vietą laimėjo  AP-19/1 grupės mokinys Emilis Kazakevičius. Trečią vietą laimėjo AP-19/1 grupės mokinys Mantas Šimonis.

Antrape etape pirmą vietą laimėjo AP-20/2 gr. mokinys Lukas Radzevičius, antrą vietą laimėjo AP-20/2 gr. mokinys Edvinas Virbickas. Nedaug taškų atsiliko ir trečią vietą laimėjo Deividas Stančikas.

Viktorina buvo įdomi ir  informatyvi. Nugalėtojams įteiktos atminimo dovanėlėmis.

Viktorinos organizatoriai profesijos mokytojai  V. Kalinka, V. Zovė, D. Viržintienė, K. Šakickas