VIKTORINA VIRĖJAMS „KĄ ŽINAI APIE ANKŠTINES DARŽOVES?“

2022 metų vasario 24 dieną mokykloje vyko viktorina „Ką žinai apie ankštines daržoves?“ virėjo modulinės profesinio mokymo programos pirmo, antro ir trečio kurso mokiniams mokymosi platformoje Kahoot. Viktoriną organizavo gimnazijos skyriaus vedėja Daiva Daukšienė, maisto ruošimo technologijos dalykų profesijos mokytojos Nijolė Vasiliauskienė ir Gailutė Tamašiūnienė – Latvė. Klausimai ir loginio mąstymo užduotys buvo apie ankštinių daržovių įvairovę, jų kilmę, maistinę vertę, ankštinių daržovių patiekalus.

Geriausiai sekėsi antro kurso virėjo modulinės profesinio mokymo programos VR – 20 grupės mokiniams, kurie surinko daugiausia balų.  Silvija Katinaitė užėmė pirmąją vietą, Ivetai Bajorunaitei atiteko antroji vieta, Erikui Strazdui – trečioji vieta. Visi trys viktorinos laimėtojai apdovanoti prizais.

Atliekant pateiktas užduotis Kahoot mokymosi platformoje,  mokiniams sužadinamas smalsumas, azartas ir noras teisingai atsakyti kuo daugiau klausimų. Mokiniai linksmai ir naudingai praleido laiką, sužinojo daug įdomių dalykų apie ankštines daržoves, o ryškios spalvos bei smagi muzika sukūrė ypatingą nuotaiką!

Viktorinos organizatorės:

Daiva Daukšienė, Nijolė Vasiliauskienė, Gailutė Tamašiūnienė – Latvė