BĖGIMAS SKIRTAS TARPTAUTINEI TUBERKULIOZĖS DIENAI PAMINĖTI

Kovo 24-oji yra Tarptautinė tuberkuliozės diena. Jau 9-tus metus Kupiškio technologijos ir verslo mokykla organizuoja bėgimą skirtą šiai dienai paminėti. Trasos ilgis 2,5 km. Bėgime dalyvavo daugiau nei šimtas dalyvių, o gausiausias būrys buvo mūsų mokyklos mokinių. Džiaugiamės jog kiekvienais metais kartu su mumis bėga Kupiškio 504-osios pėstininkų kuopos kariais savanoriais, Viešojo saugumo tarnybos atstovai, Kupiškio VPK pareigūnai, Kupiškio miesto ir rajono švietimo įstaigų mokiniai.

Greičiausi bėgime buvo Kupiškio TVM mokiniai:

1 vieta- Irmantas Žilinskas (9 min.50 s.);

2 vieta Liutauras Šarkovas (9 min. 52 s.);

3 vieta Eugenijus Gurklys (9 min. 57 s.).

Visi bėgimo dalyviai, įveikę 2,5 km. apdovanoti atminimo medaliais, kuriuos įsteigė Rokiškio visuomenės sveikatos biuras.

Dėkojame Panevėžio apskrities VPK Kupiškio PK atstovams už mūsų saugumo užtikrinimą bėgimo metu.

Puiki diena – puikus bėgimas! Ačiū visiems dalyviams!

Fizinio ugdymo mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė