MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ

2022 m. balandžio 28 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos aktų salėje vyko koncertas, kuris buvo skirtas paminėti artėjančiai Motinos dienai. Motinos diena įprasmina gyvybę, meilę vaikui, rūpestį, globą, šilumą. 2G-20/2 klasės mokinė Elinga Testova ir  AP-19/2 grupės mokinys Tomas Lesmonavičius susirinkusioms mokyklos mamoms skyrė dainas. Taip pat galėjome išgirsti labai gražią bei jautrią literatūrinę kompoziciją apie žmogaus gyvenimą nuo vaikystės iki senatvės, mokiniams padėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Bagdonavičienė. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos mokiniai Vytas Jakšys ir Luka Grockytė padovanojo tango šokį. Renginio pabaigą vainikavo labai smagus ir žaismingas mokyklos mokytojų Dianos Balužytės, Jūratės Ažubalytės, Zitos Lukoševičienės pasirodymas. Juk motinystė – labai spalvinga, tad ir nuotaika renginyje labai keitėsi.

Mama – brangiausias žmogus pasaulyje, pasveikinkime savo mamas, močiutes, krikšto mamas, promočiutes su gražia proga. Tegu pirmasis gegužės sekmadienis dovanoja nuostabią pavasario šventę – Motinos dieną. Tegul ji pražysta begalinės vaikų meilės, pagarbos ir dėkingumo žiedais.

Lietuvių k. ir literatūros mokytoja
Simona Pranckevičienė