VAIRAVIMO MOKYKLŲ MOKINIŲ IR VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

2022 m. balandžio 28 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos atstovai dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centre vykusiame vairavimo mokyklų mokinių ir vairavimo instruktorių meistriškumo konkurse.

Mokiniams atstovavo jaunasis būsimasis vairuotojas, TP-21 grupės mokinys Mantijus Mališauskas. Jam teko įveikti Kelių eismo taisyklių teorinę konkurso dalį ir ,,B“ kategorijos automobilio figūrinį vairavimą.

Mokyklos vairavimo instruktoriai Ramutė Radavičienė, Virgilijus Kalinka ir vairuotojų mokytojas – vairavimo instruktorius Stanislovas Dikšas rungėsi ,,B“ kategorijos automobilio figūrinio vairavimo rungtyje. Rungties metu buvo vertinama, kas greičiausiai ir saugiausiai įveiks trasoje išdėstytas kliūtis.

Mokinys Mantijus Mališauskas ir vairavimo instruktoriai grįžo apdovanoti Marijampolės profesinio rengimo centro padėkos raštais.

Konkurso dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Krašto apsaugos kariškių technika ir įranga. Dalyvius savo pasirodymais linksmino Marijampolės meno mokyklos jaunieji atlikėjai. Virtuoziškus sugebėjimus demonstravo moto akrobatikas Paulius Labanauskas.

Visus dalyvius ir svečius lydėjo pavasariška nuotaika.

Vairuotojų mokytojas – vairavimo instruktorius Stanislovas Dikšas