STARTAVO LIETUVOS REGIONINĖ MOTERŲ FUTBOLO LYGA

Gegužės 11 d. Širvintose startavo Lietuvos regioninės moterų futbolo lygos Utenos regiono B grupės pirmasis turas. Jame savo kovas pradėjo ir Kupiškio „Narjantos merginų“ komanda, treneris ir komandos vadovas Ričardas Puntuzas. Merginos iškovojo pergalę prieš Uteną ir sužaidė lygiosiomis su Molėtais.

Norime pasidžiaugti, kad nemažą komandos dalį sudaro Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinės ir mokytojos: Karolina Poškaitė, Violeta Stukaitė, Miglė Verseckaitė, Gintarė Bartkutė, Paula Kavaliauskaitė, Karolina Kuodytė, mokytojos: Jūratė, Dalia ir Diana. Taip pat komandai padeda buvusios mokyklos mokinės Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, kupiškietės Gerda, Roberta, Akvilė, Rūta ir kitos merginos. Varžybos bus vykdomos trijų ratų sistema, kur komandos susitiks po 2 kartus tarpusavyje gegužės, birželio, rugpjūčio mėn. Rudenį prasidės atkrintamosios kovos su A grupės komandomis.

Sėkmės Kupiškio „Narjantos merginoms“!

Fizinio ugdymo mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė