MOKINIŲ PAVASARIO KROSE IŠKOVOTI KETURI APDOVANOJIMAI

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras, gegužės 26 dieną, organizavo mokinių pavasario kroso varžybas. Jame dalyvavo didelis būrys Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinių.

Mokiniai pagal amžių buvo suskirstyti į atskiras grupes. Mūsų merginos dalyvavo 400 metrų bėgimo rungtyje, o vaikinai 800 metrų rungtyje. AP-20/1 grupės mokinė Karolina Poškaitė iškovojo 3-iąją vietą, o PB-21 grupės mokinė Rita Stukaitė tapo šios rungties nugalėtoja. Vaikinų tarpe AP-21 grupės mokinys Liutauras Šarkovas pasipuošė bronzos medaliu, o tos pačios grupės mokinys Saidas Lakačiauskas kėlė nugalėtojo taurę.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais, sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą!

Fizinio ugdymo mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė