PASIRINKOME APSKAITININKO PROFESIJĄ

Štai ir baigėme, atrodo taip neseniai prasidėjusius mokslo metus.

Apskaitininko profesiją pasirinkome dėl įvairiausių priežasčių. Vieni, nes profesija buvo reikalinga tolimesniam verslo vystymui, kiti – nes norėjosi išbandyti ką nors naujo.

Pirmąją mokslo metų dieną, susirinkę į klasę buvome šiek tiek nedrąsūs. Į viską žiūrėjome pilnomis nežinios akimis. Tačiau mūsu mokytoja, grupių vadovė Dalia Šeinauskienė vedė mus visus metus naujų žinių keliu. Drąsino, taisė klaidas, mokė apskaitos paslapčių. Nenuleido rankų net ir beviltiškose situacijose.

Labai džiaugiamės turėję galimybę dvi savaites mokytis Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centre. Taip pat labai patiko mokslai ir Vilniaus profesinio mokymo centre „Žirmūnai“.

Per šiuos metus visi labai susidraugavome, tikėtina, kad bendrausime ir ateityje. Todėl tariame didelį AČIŪ mūsų mokytojai, grupių vadovei Daliai Šeinauskienei ir Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos bendruomenei už žinias, už ekskursijas ir už nuostabų laiką praleistą kartu.

AK-21 ir AK-21/T mokiniai