INTEGRUOTA LIETUVIŲ KALBOS IR BIOLOGIJOS PAMOKA ,,GAMTA ŠALIA MŪSŲ“

Gražų birželio 8 –osios dienos rytą Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos lauko klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir biologijos pamoka ,,Gamta šalia mūsų“ PB/VR – 21 grupės mokiniams. Pamokos dalyviai prisiminė programinius literatūros kūrinius, patikrino rašybos įgūdžius, mokėsi pažinti mus supančią aplinką (medžius ir krūmus, žolinius augalus), susipažino su lietuvių tautosaka, rinko gamtoje pasislėpusius kiaušinius. Pamokos metu rungtyniavo dvi mokinių komandos: ,,Miško uogos“, ,,Miegantys“, tačiau laimėjo draugystė.

Visi taip laukėme vasaros, tad pats laikas dar labiau suartėti su gamtos gyvenimu. Ji mus maitina, moko, myli ir džiugina, o kartais ir stebina. Pamokos metu atskrido trys antys, kaip ženklas, kad gamta yra labai arti mūsų. Gražios vasaros visiems, dažniau pabūkite gamtoje…

Biologijos ir geografijos mokytoja I. Baltrukėnienė
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja S. Pranckevičienė