EDUKACINĖ IŠVYKA

Birželio 9 d. pirmos gimnazinės klasės mokiniams 1G-21  buvo organizuota edukacinė  išvyka  į Rokiškio ir Zarasų kraštą.  Pirmasis sustojimas buvo Struvės geodezinio lanko objekte, kuris yra įtrauktas į UNESCO  pasaulio  paveldą Lietuvoje. Geografijos mokytoja I. Baltrukėnienė papasakojo mums apie šį objektą. Rokiškyje aplankėme Šv. Mato bažnyčią su varpine, Nepriklausomybės aikštę ir jos gėlynus , Rokiškio krašto muziejų. Čia  dalyvavome Kultūros paso paslaugų edukaciniuose renginiuose „ Svečiuose pas grafienę“ ir „ Sūrio kelias“.

Antra išvykos dalis mus vedė į Dusetas. Aplankėme Sartų regioninio parko lankytojų centro gamtinę ekspoziciją ir parodą „ Žemė – gyvybės planeta“. Šioje piešinių ir nuotraukų parodoje dalyvavo ir 5 mūsų mokyklos mokiniai. Laureate tapo 2G-20/1 grupės mokinė Iveta Dalinskaitė. Matėme ir jos darytą fotonuotrauką. Išklausėme pasakojimą apie šį regioninį parką, jos lankomus objektus. Žymiausi iš jų Bradesių ąžuolas ir Apžvalgos bokštas. Juos ir aplankėme. Kas nugalėjo baimę, grožėjosi šio krašto gamta iš 33 m aukščio.

Dėkojame mokyklos administracijai už skirtas lėšas, mokiniai pasivaišino picomis ir kebabais.

Geografijos ir istorijos mokytojos: I. Baltrukėnienė ir A. Petrulienė