ANGLŲ KALBOS KURSAI MALTOJE

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojai dalyvavo ,,Erasmus+“ mobilumo projekte, kurio metu gilino anglų kalbos žinias. Prieš išvykdami į mokymus dalyviai atliko mokyklos „Gateway school of english“ skirtas užduotis, kalbos lygio nustatymo testus. Tai pirmoji stažuotė, skirta mokytojų užsienio kalbos žinių tobulinimui, todėl jaudinomės ir tuo pačiu laukėme naujų iššūkių, patirties. Nuvykę į Maltą susipažinome su kompetentinga mokytoja Karen. Ji gebėjo savo mokymo metodų įvairove, lankstumu bei įdomiomis veiklomis pamokų informaciją pritaikyti prie mūsų skirtingų anglų kalbos žinių. Dirbome individualiai, grupelėse, žaidėme žaidimus, tad kiekvienas turėjome darbo ne tik atliekant užduotis, bet ir aiškinantis klaidas, daromas gramatikoje. Po užsiėmimų įgytas žinias taikėme kultūrinės programos veikloje. Malta yra salų valstybė Viduržemio jūroje, dėl savo mažo ploto viena tankiausiai apgyvendintų pasaulio šalių. Ji gausi lankytinų istorinio paveldo objektų. Džiaugiamės, jog galėjome aplankyti sostinę Valetą, Gozo salą, išgirsti legendas bei sužinoti informaciją apie šalies istoriją ir tradicijas iš vietinių gyventojų lūpų.  Maltoje viena iš valstybinių kalbų yra anglų kalba, tad mums buvo puiki proga lavinti ausį anglų kalbos tarimui, geriau suprasti kalbą bei lavinti asmeninius kalbinius gebėjimus.

Mokymų dalyviai

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.”