FINALINĖS FUTBOLO KOVOS

Rugsėjo 17 d., po krepšinio varžybų Utenoje, mūsų mokyklos sportininkės skubėjo į Kupiškio centrinį stadioną, kur vyko Lietuvos moterų regioninės lygos futbolo finalinės kovos. Jas organizavo Utenos apskrities futbolo federacija. Mūsų bendruomenės narės Karolina Poškaitė, Violeta Stukaitė, Miglė Verseckaitė, Karolina Kuodytė, Dalia Šeinauskienė, fizinio ugdymo mokytojos, buvusios mokyklos mokinės Laura Vizbickaitė, Paula Kavaliauskaitė, Gintarė Bartkutė atstovauja Kupiškio FC „Narjantos merginų“ komandai. Merginos dėl 3-ios vietos po atkaklios kovos ir baudinių serijos vienu tašku nusileido Molėtų komandai ir tarp 8 Rytų regione dalyvavusių komandų iškovojo garbingą 4-ąją vietą. 2-ąją vietą užėmė Ignalinos, 1-ąją – Utenos futbolininkės.

Ačiū, ačiū, ačiū varžybas stebėjusiems ir garsiai palaikiusiems sirgaliams!

Fizinio ugdymo mokytojos J.Ažubalytė, D.Balužytė