INTEGRUOTA GEOGRAFIJOS – MATEMATIKOS PAMOKA

Spalio 3 d. vyko integruota geografijos – matematikos pamoka AP – 22 grupės mokiniams. Jos tema  ,,Mastelis ir jo rūšys”. Mastelis –  matematinis žemėlapio elementas. Pamokos metu pakartojome žinias apie mastelį, išsiaiškinome jo rūšis. Matematikos mokytoja   pakartojo ilgio matavimo vienetus ir vienų vienetų išreiškimą kitais, paaiškino, kaip išmatavus atstumą žemėlapyje ir žinant žemėlapio mastelį, nustatyti atstumą tikrovėje. Mokiniai, naudodamiesi įgytomis žiniomis, atliko praktines užduotis: naudodami skirtingų žemėlapių mastelius skaičiavo atstumus tarp pasirinktų  miestų, nagrinėjo topografinius žemėlapius, nustatė horizonto kryptis. Tikslingai numatytos integruotos pamokos padeda mokiniams suformuoti bendruosius įgūdžius.

Geografijos mokytoja Irena Baltrukėnienė,
matematikos mokytoja  Zita Aukštikalnienė