SPEKTAKLIS „DULKĖTI VEIDRODŽIAI“

2022 m. spalio mėn. Kupiškio kultūros centre vyksta mažasis teatro festivalis, skirtas Unės Babickaitės – Graičiūnienės 125 – osioms gimimo metinėms. Spalio 24 d. 29 Kupiškio verslo ir technologijos mokyklos mokiniai  su mokytojomis Nijole Bagdonavičiene ir Audrone Liudvinavičiene žiūrėjo spektaklį „Dulkėti veidrodžiai“, skirtą jaunimo auditorijai. Spektaklis apmokėtas iš Kultūros paso lėšų.

Šiek tiek daugiau nei valandą trunkantis Ievos Jackevičiūtės režisuotas spektaklis savo nepretenzinga forma sudomino jaunimą. „Nuo savęs“ pasakodamas autobiografiniais faktais paremtą istoriją, aktorius Raimondas Kleiza į kai kurias scenas įtraukė ir mokinius. Pagrindinė spektaklio tema – nemeilė šeimoje, mokykloje, tarp draugų bei tos nemeilės poveikis jauniems žmonėms. Po spektaklio vyko refleksija, kurios metu aktorius atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus.

Mokytojos  Nijolė Bagdonavičienė ir Audronė Liudvinavičienė