SPORTIŠKOS PERTRAUKOS

Mes, fizinio ugdymo mokytojos, norime pasidžiaugti, kad mokykloje mokosi aktyvus, sportiškas jaunimas. Mėgstantys aktyvumą pertraukų metu mokiniai lekia sporto salės link, kur žaidžia stalo tenisą, šaškėmis, stalo futbolą, oro ritulį ar judriuosius žaidimus. Čia taip pat vyksta „blic“ turnyrai, gimsta naujos idėjos susijusios su sportine veikla, derinami mokykloje vykstančių varžybų tvarkaraščiai, dalinamasi patirtimi. Taip pat mokiniai aktyviai dalyvauja ir neformaliojo švietimo veikloje (sporto būreliuose).

Šiuo metu vyksta stalo teniso varžybos, kur savo jėgas išbando merginos ir vaikinai. Nugalėtojus skelbsime gruodžio mėnesį, jie bus apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais medaliais.

Fizinio ugdymo mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė