UAB ,,KNAUF‘‘ SEMINARAS

2022 m. lapkričio 22 d. mokykloje lankėsi socialiniai partneriai iš UAB ,,Knauf‘‘ – projektų vadovas Remigijus Lukauskas ir techninis konsultantas Žilvinas Kuzmickas.

Vizito tikslas – seminaras (mokymai) Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos ir aplinkinių profesinio mokymo įstaigų apdailininko modulinės profesinio mokymo programos mokiniams, profesijos mokytojams ir Kupiškio rajono statybinių organizacijų darbuotojams. Seminaro tema ,,Gipskartonio sistemos ir montavimo elementai“. Į seminarą atvyko svečiai iš Zarasų profesinės mokyklos, Panevėžio mokymo centro, Biržų TVMC, Aukštaitijos PRC, Rokiškio PMC.

Mokymuose dalyvavo gamybininkai iš UAB ,,Donero‘‘ bei apdailininkai, dirbantys pagal individualios veiklos pažymas iš Kupiškio bei Panevėžio. Seminaro dalyviams įteikti UAB ,,Knauf‘‘ sertifikatai. Kupiškio TVM administracija dėkoja UAB „Knauf” už nuoširdų bendradarbiavimą, profesinių mokymo įstaigų mokiniams ir mokytojams, įmonių atstovams už dalyvavimą.

Profesijos mokytojas K. Šakickas