ŠVENTINIS VAKARAS BENDRABUTYJE

Gruodžio 22 dieną  Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendrabutyje rinkosi svečiai, mokiniai ir ukrainiečių šeimos. Visi buvo pakviesti prieš didžiąsias metų šventes susėsti prie bendro stalo. Gražaus vakaro dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Kęstutis Mekšėnas.

Mokinių tarybos atstovai pasveikino ir įteikė ukrainiečių šeimų vaikams kalėdines dovanėles. Renginyje dalyvavęs  kunigas Rimantas Gudelis papasakojo,  ką simbolizuoja kalėdaitis (plotkelė),  kaip ji atsirado ant Kūčių stalo, taip pat jis pasveikino visus vakaro dalyvius su artėjančiomis šventėmis. Bendrabučio administratorė Dalia Mikoliūnienė pakvietė pasivaišinti kisieliumi, kūčiukais ir pabendrauti prie gražaus vieningo stalo.

Bendrabučio auklėtojos R. Alešiūnienė ir R. Spaičienė