APDOVANOTI TRYS KUPIŠKIO TVM MOKINIAI

Sausio 27 d. Kupiškio kultūros centre vyko geriausių Kupiškio rajono sportininkų apdovanojimai. Pagerbti Kupiškio rajono sporto centro sportininkai, sporto mokytojai, seniūnijų ir klubų sportininkai. Šventės metu susirinkusius sveikino bei nominuotuosius sportininkus apdovanojo Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius, Seimo nariai.

Tarp geriausių Kupiškio rajono seniūnijų sportininkų – trys mūsų mokyklos mokiniai: AP-20/1 grupės mokinė Karolina Poškaitė (Kupiškio seniūnija), VR-20 grupės mokinė Violeta Stukaitė (Noriūnų seniūnija) ir AP-20/2 grupės mokinys Mantas Babachinas (Alizavos seniūnija).

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinių pasiekimais, nes jie garsina seniūnijos, mokyklos bei Kupiškio miesto vardą.

Sveikiname mūsų mokyklos sportininkus!

Mokytojos D.Balužytė, J.Ažubalytė