GEOGRAFIJOS OLIMPIADA

Vasario 28 d.  mokykloje vyko mokyklinė  geografijos olimpiada. Joje dalyvavo 3-4 gimnazinių  klasių mokiniai. Užduotis atliko 13 olimpiados dalyvių.  Įdomu tai, kad tarp jų 1 mergina ir 12 vaikinų. Mokiniai atliko testą, nustatinėjo azimutą ir geografines koordinates, skaičiavo atstumus ir nagrinėjo topografinius žemėlapius, analizavo statistinius duomenis. Olimpiados nugalėtoju tapo Nojus Baronas (TP-21 gr.), antrą vietą užimė Danas Dikša (AP-22 gr.), trečią vietą  – Mantijus Mališauskas (TP-21 gr.).

Nugalėtojai bus apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Sveikinu nugalėtojus ir visus olimpiados dalyvius,  dėkoju  už  dalyvavimą, norą gilinti dalyko žinias. Gražių ateinančių švenčių!

Geografijos mokytoja Irena Baltrukėnienė