LAIŠKAI IR TEKSTAI ŽMONĖMS, KURIE KŪRĖ IR KURIA LIETUVĄ

Dvi Lietuvos valstybingumui svarbios datos – 1918 m. vasario 16 – oji ir 1990 m. kovo 11 – oji  atskleidžia ir įprasmina Lietuvos laisvės kainą. Akivaizdu, kad be Vasario 16-osios nebūtų buvę Kovo 11-osios.

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai nuo 2023 m. vasario 20 d. iki kovo 3 dienos rašė tekstus, laiškus žmonėms, kurie kūrė ir kuria Lietuvą. Veikla vyko lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu.

Džiaugiamės, kad mokiniai prisiminė įžymius asmenis, kuriems rūpėjo lietuvių gimtoji kalba, laisva Lietuvos valstybė. Šie asmenys įpareigojo mus gyventi laisvėje, ginti demokratiją. Mums tai yra ne tik privilegija, bet ir atsakomybė.

Kviečiame visus mokyklos bendruomenės narius peržiūrėti, perskaityti mokinių kurtus darbus, kurie yra patalpinti stende,  I aukšto fojė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos S. Pranckevičienė ir N. Bagdonavičienė