TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „TEMIDĖ”

Kovo 13 d. įvyko mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmasis etapas, kurį organizavo Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono  policijos komisariato pareigūnai. Konkurso tikslas – ugdyti jaunosios kartos teisinį sąmoningumą, pilietinę atsakomybę, skatinti domėtis teisine sistema.  Šiais metais jis vykdomas irgi nuotoliniu būdu. Rajoniniame etape dalyvavo 4 komandos. Šios mokyklos varžėsi Protų mūšyje, kuriame išbandė ir patikrino savo žinias apie administracinę, baudžiamąją teisę, Lietuvos Respublikos Konstituciją, Kelių eismo taisykles, atliko logines užduotis.

Mūsų mokyklai atstovavo mokinių komanda: Martyna Jovaišaitė, Elinga Testova, Aurimas Plekavičius, Darija Gudaitė ir  Olivija Janeliūnaitė.

Nors komandai nepavyko patekti į antrąjį konkurso etapą, nes užėmėme antrąją vietą,  tačiau dėkojame jos nariams už entuziazmą ir gerą nuotaiką. Tikimės, kad kitais metais sėkmė tikrai mus lydės!

Socialinė pedagogė