INTEGRUOTA, ATVIRA, PRAKTIKOS PAMOKA „KLIENTO POREIKIUI TINKAMOS PRIEMONĖS“

Kovo 20 d. socialinio darbuotojo padėjėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniams buvo vedama integruota, atvira praktikos  pamoka „Kliento poreikiui tinkamos priemonės“ . Pamokoje dalyvavo SD-22 ir  SD-22/T grupės mokiniai. Pamokos tikslas išsiaiškinus kliento poreikį, parinkti ir pritaikyti tinkamas veiklos priemones. Pamokoje reikėjo pagal pateiktis užduotis, parinkti ir pritaikyti tinkamas veiklos priemones. Užduotis mokiniai atliko aktyviai. Pamoka buvo naudinga tiek mokiniams, tiek ir kolegoms, nes kolegos susipažino su socialinio darbuotojo padėjėjo modulinės profesinio mokymo programos mokymo priemonėmis, o mokiniai galėjo pasidalinti patirtimi, išsakyti savo pastebėjimus. Pamoką stebėjo profesinio mokymo vedėja D. Tumelionytė, kolegės N.Vasiliauskienė ir G. Tamošiūnienė-Latvė.

Vyr. profesijos mokytojos V. Tarulienė ir D. Kytrienė